Saeed Ahmadian Official Website
روزنامه نگار ورزشی
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹

بازی سخیف کوتوله‌های رنگی

کری خوانی برخی هواداران و پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس پس از چهارمین قهرمانی متوالی قرمزها آنقدر سخیف است که عرق شرم را بر پیشانی جاری می کند و نشان از نزول اخلاق در فوتبال دارد.

بازی سخیف کوتوله‌های رنگی

سعید احمدیان/ روزنامه جوان- چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال سبب شده این روز‌ها مجموعه‌ای از کری‌خوانی‌های سخیف رنگی در رسانه‌ها و فضای مجازی شکل بگیرد، حتی کار به تلویزیون هم کشیده شده و برخی مجریان رسانه ملی هم وارد این بازی تأسف‌برانگیز شدند و کار به جایی رسید که حتی پیشکسوتان و بازیکنانی که روزی پیراهن این دو تیم را پوشیده‌اند هم با عباراتی تأسف‌انگیز و دور از وجهه اخلاقی که از جامعه ورزشکار انتظار می‌رود، برای یکدیگر خط و نشان کشیدند. 

اینکه پرسپولیس توانسته در لیگ برتر چهار دوره متوالی جام را به خانه ببرد، یک رکورد فوق‌العاده است که برای چگونگی رقم خوردن این اتفاق، خیلی از عوامل دست به دست هم دادند که مهم‌ترین آن کیفیت فنی بالای بازیکنان و کادر مربیگری این تیم بود و برخلاف جوسازی‌های کودکانه‌ای که از سوی برخی صورت می‌گیرد، نمی‌توان تداوم درخشش یک تیم را به واسطه حمایت‌های خاص از آن تیم دانست. 

با این حال پس از قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس، شنیدن برخی خط و نشان‌ها چه از سوی پیشکسوتان و هوادارانی که تیم‌شان باز هم قافیه قهرمانی را واگذار کرده و چه کسانی که تیم‌شان برای چهارمین بار جام را بالای سر برده است، عرق شرم را بر پیشانی جاری می‌کند. این در شرایطی است که ادامه این بازی سخیف و کری‌خوانی‌های غیراخلاقی، حیثیت پیشکسوتان و هواداران دو تیم را زیر سؤال می‌برد، کسانی که وارد یک بازی دوسر باخت شده‌اند.

لینک پی دی اف یادداشت در روزنامه جوان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد